Polisan Decoart Serisi ile Efektli Duvarlar

Eylül 12th, 20093:17 pm @

0


dekoratifboyaPolisan’ın iç cephe boyası Elegans’ın yeni serisi Decoart ile tarzınıza uygun rengi ve süet, keten ya da antik görünümlü efektleri duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.

Polisan, yeni ürünü Decoart ile evinizde yaşam tarzınızla uyumlu bir ortam yaratmayı hedefliyor. Her odanın, her alanın sizde farklı ve hissedilebilir bir etki yaratabilmesi için Decoart’ın özel dokularını tercih edebilirsiniz.


Yaşam alanınızı farklılaştıran Gülen Boya’nın Decoart Süeti’nde birbirinden farklı 10 renk seçeneği bulunuyor. Uygulandığı yüzeye süetin yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğünü yansıtan Decoart Süet, ikinci kat uygulamada uygun aparatla desen verme olanağı da sağlıyor.

Bu seride yer alan ve yumuşak renkleri ile dikkat çeken Süet boya, duvarlara süetle kaplanmış gibi yumuşaklık hissi veriyor, iç mekânlara zarif bir görünüm kazandıran canlı renkler Dekoart Keten’de kendini gösteriyor.

Eskitme dokusuyla dikkat çeken Çatlatma serisinde bulunan renkler ise boyandığı yüzeye antik bir görünüm kazandırıyor. Açık renk tonlardan oluşan Decoart Sedef, kullanıldığı ortama yalın bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca Dekoart’ı oluşturan her bir seri. 10 çeşit renk kartelası ile dilediğiniz rengi duvarlara taşımanızı sağlıyor.