Polisan Elegans Boya ile Renkli Mekanlar

Eylül 12th, 20093:23 pm @

0


mekan1Polisan, yedi üstün özelliğe sahip Elegans ürünü ile evlere yepyeni bir hava katıyor. Yarı mat / mat görünümlü bir iç cephe boyası olan Polisan Elegans, her türlü fiziki koşula karşı dayanıklı özel dokusu ile uygulandığı alana modern ve estetik bir görünüm veriyor.

İç dekorasyonda boyanın önemi büyük. Ancak boyaya, sadece duvarları renklendiren bir ürün olarak bakmamak gerekiyor. Polisan Elegans’ın yedi önemli özelliği; yapılan boyanın daha uzun ömürlü olmasını sağlarken, boya işlemini de oldukça kolaylaştırıyor.

PVC çerçeveli ve hava sirkülasyonunun az olduğu yerlerde meydana gelen küflenmeyi engelleyen “Küf Önleyici”; rutubetli odalarla birlikte, özellikle banyo ve mutfak gibi ortamlarda mantar oluşumuna son veren “Antimantar Katkı”; zaman içerisinde oluşan sararmayı önleyen, yüzeyindeki toz, kir ve lekelerin kolayca temizlenebilmesine olanak tanıyan “Silinebilirlik” bu özelliklerden bazıları.

mekan2 Elegans ayrıca kokusuz olan, boya sırasında ve sonrasında rahat soluk almayı sağlayan “Çevre Dostu” özelliği; tek katta daha fazla alan boyamayı sağlayan “Yüksek örtücülük” özelliği; yüzey hareketlerine dayanıklılık sağlayan “Esneklik” özelliği ve rutubetli ortamlarda dökülmeyi ve kabarmayı engelleyen, su itme ve buhar geçirgenliği özelliğine sahip “Silikonlu” yapısı ile duvarları renklendirmenin çok daha ötesine geçmeyi başarıyor.

Polisan Elegans Mat; bu artılarının yanı sıra, bünyesindeki özel katkılar sayesinde yağ itme özelliği de sunuyor. Özellikle kalorifer ve soba islerinden kaynaklanan yağlanmaların, duvar yüzeyinden çok rahat temizlenmesini sağlıyor.

Üründe 30 ana renk bulunuyor. Ayrıca ana renklerin karışımıyla yaratılabilen 2000’e yakın farklı renk çeşidi, her beğeniye seslenebilme gücünü de Elegans’a katıyor. Bu sayede; düşlenebilecek her rengi mekanlara taşıyabilen boya, 2.5, 7.5 ve 15 lt’lik ambalajlarda satışa sunuluyor.