Yurtbay Seramik İskenderun

Mart 3rd, 20123:59 am @

0


Hak Ticaret “Yurtbay Seramik” İskenderun Şubesi, Atatürk Bulvarı üzerindeki yerinde İskenderun’lulara hizmet veremeye başladı. Açılış törenine katılan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, dünyanın her yerinde kriz yaşanırken, kentimizde yaşanan bu tür hareketliğin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Ülke genelinde sektöründe adından sıkça söz ettiren, Yurtbay Seramik İskenderun’da da şube açtı. Yurtbay Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay’ın da katılığı İskenderun Şubesi açılış töreninde Kaymakam Ali İhsan Su ile birlikte inşaat sektörü temsilcileri de hazır bulundu.

Eyüp Kaldırım ve Salih Kaldırım ortaklığında, İskenderun’a seramik sektöründe hizmet verecek olan Yurtbay Seramik’in açılış kurdelesi Kaymakam Su tarafından kesilirken, açılışta konuşan Eyüp Kaldırım, İskenderun’a dördüncü hizmet yerini kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Eyüp Kaldırım’ın ardından söz alan Kaymakam Su ise; “Dünyanın her yerinde krizler yaşanırken, kentimizdeki bu tür olumlu gelişmeler bizleri gerçekten sevindiriyor. Bu tür hareketliğin olduğu yerde berekette olur” diyerek, yeni hizmete giren işletmenin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.